pilnik do ostrzenia łańcuchów pił łańcuchowych 4.5 mm 0,325" Bahco [168-8-4.5-1P]
-
Producent:
-
Kod producenta:168-8-4.5-1P
| Karta produktu: |
|
| Dostępność: |
niedostępny - przewidywany termin wysyłki za 10-14 dni roboczych
|
| Koszt dostawy: | od 0,00zł Zobacz wszystkie |
| Cena punktowa: | 77 pkt. |
Pilnik okrągły o średnicy 4,5 mm Bahco [168-8-4.5-1P], przeznaczony do ostrzenia łańcuchów w piłach łańcuchowych elektrycznych i spalinowych z podziałką łańcucha 0,325".
Pilniki firmy Bahco wykonane są z wysokiej jakości stali o wysokiej twardości, pilniki okrągłe służą do ostrzenia ogniw łańcucha.
Kliknij, żeby przeczytać pełny opis.Pilnik do ostrzenia łańcuchów 4.5 mm 0,325" Bahco [168-8-4.5-1P]:
- pilnik do pił łańcuchowych,
- pilnik okrągły, zęby o kącie ujemnym,
- ma uchwyt kuty, zbieżny
Parametry techniczne pilnika Bahco [168-8-4.5-1P]:
- długość całkowita: 200 mm,
- średnica pilnika: 4,5 mm,
- podziałka łańcucha: 0,325",
- waga: 27 g
| długość całkowita: | 200 mm |
| waga: | 27 g |
| podziałka łańcucha: | 0,325 cala |
| EAN: | 7311518152369 |
| kraj produkcji: | Portugalia |
| stan: | nowy |
| średnica pilnika: | 4,5 mm |
| masa z opakowaniem: | 0.025 kg |
| producent: |
Nazwa firmy: SNA Europe ul. ANTIGUA CTRA.ALTUBE, KM 5.5 01196 VITORIA-GASTEIZ, Spain e-mail: info.pl@snaeurope.com |
