pilnik do ostrzenia łańcuchów pił łańcuchowych 3.2mm 1/4" Bahco [168-6-3.2-1P]
-
Producent:
-
Kod producenta:168-6-3.2-1P
| Dostępność: |
niedostępny - przewidywany termin wysyłki za 10-14 dni roboczych
|
| Koszt dostawy: | od 0,00zł Zobacz wszystkie |
| Cena punktowa: | 77 pkt. |
Pilnik okrągły o średnicy 3.2 mm firmy Bahco [168-6-3.2-1P].
Przeznaczony do ostrzenia łańcuchów w piłach łańcuchowych elektrycznych i spalinowych z podziałką łańcucha 1/4".
Pilniki firmy Bahco wykonane są z wysokiej jakości stali o dużej twardości, pilniki okrągłe służą do ostrzenia ogniw łańcucha.
Kliknij, żeby przeczytać pełny opis.pilnik do ostrzenia łańcuchów 3.2 mm 1/4" Bahco [168-6-3.2-1P]:
- pilnik do pił łańcuchowych firmy Bahco,
- pilnik okrągły, zęby o kącie ujemnym,
- mają uchwyt kuty, z płaszczyznami równoległymi,
parametry pilników Bahco [168-6-3.2-1P]:
- długość całkowita: 150 mm,
- średnica pilnika: 3.2 mm,
- podziałka łańcucha: 1/4",
| liczba sztuk w opakowaniu: | 1 szt. |
| długość ostrza: | 150 mm |
| długość całkowita: | 200 mm |
| waga: | 13 g |
| podziałka łańcucha: | 1/4 cala |
| długość części roboczej: | 150 mm |
| EAN: | 7311518152338 |
| kraj produkcji: | Portugalia |
| stan: | nowy |
| średnica pilnika: | 3,2 mm |
| masa z opakowaniem: | 0.010 kg |
| producent: |
Nazwa firmy: SNA Europe ul. ANTIGUA CTRA.ALTUBE, KM 5.5 01196 VITORIA-GASTEIZ, Spain e-mail: info.pl@snaeurope.com |
