pilarka tandem typu aligator 1700W/430mm, DeWalt [DWE398-QS]
-
Producent:
-
Kod producenta:DWE398-QS
Promocja trwa do 31.08.2026 23:59:59 lub do wyczerpania zapasów.
Stan magazynowy: 4
| Dostępność: |
dostępny
|
| Koszt dostawy: | od 0,00zł Zobacz wszystkie |
| Cena punktowa: | 18249 pkt. |
Nowa pilarka DeWalt DWE398 typu alligator, wyposażona w mocny wydajny silnik 1700W, z dwoma przeciwbieżnymi brzeszczotami do cięcia cegieł typu Poroton/Porotherm klasy 20 o symbolu DT2976.
Świetne narzędzie do szybkiego i precyzyjnego cięcia różnego typu budowlanych materiałów ceramicznych i innych.
Kliknij, żeby przeczytać pełny opis.
pilarka typu alligator DeWalt DWE398:
- wyposażona w wytrzymały silnik o mocy 1700W,
- doskonała do cięcia cegieł typu Poroton/Porotherm klasy 20,
- prowadnica ma większą grubość (w stosunku do modelu poprzedniego) co zapewnia większą stabilność i większą precyzję cięcia,
- dwa trwałe przeciwbieżne brzeszczoty nie powodują przesuwania się materiału podczas cięcia,
- szczelna obudowa przekładni chroni przed pyłem i zwiększa żywotność narzędzia,
- aluminiowa obudowa zapewnia niewielką masę oraz dużą trwałość,
- przełącznik blokujący zapobiega przypadkowym włączeniom,
- pilarka ma szybki i łatwy system wymiany brzeszczotów co ogranicza czas przestojów,
- ergonomicznie ukształtowana i ogumowana rękojeść zwiększa wygodę obsługi
parametry techniczne piły typu aligator DWE398:
- moc znamionowa: 1700 W,
- prędkość obrotowa bez obciążenia: 3000 suwów/min,
- długość skoku: 40 mm,
- długość ostrza: 430 mm,
- czas zatrzymania brzeszczotu: 0,2 sek,
- długość całkowita : 918 mm,
- waga: 5,5 kg,
wyposażenie piły typu aligator DWE398:
- brzeszczot z węglikami do bloczków (Poroton/Porotherm) klasy 20 DT2976,
- sześciokątny klucz trzpieniowy,
- instrukcja obsługi
dostępne brzeszczoty do DWE398:
- DT2974 - zęby węglikowe, do cięcia bloczków ceramicznych klasy 12
- DT2975 - zęby węglikowe, do cięcia gazobetonu
- DT2976 - zęby węglikowe, do cięcia bloczków ceramicznych klasy 20 (porotherm)
- DT2978 - zęby HSS, do szybkiego (zgrubnego) cięcia drewna
- DT2979 - zęby HSS, do cięcia wełny izolacyjnej
| długość ostrza: | 430 mm |
| waga kg: | 5,5 kg |
| na wyposażeniu: | brzeszczoty z węglikami do bloczków (Poroton/Porotherm) klasy 20 sześciokątny klucz trzpieniowy, |
| moc znamionowa: | 1700 W |
| częstotliwość skoków na biegu jałowym: | 0-3000 skok/min |
| długość skoku brzeszczotu: | 40 mm |
| opakowanie: | karton |
| EAN: | 5035048393871 |
| kraj produkcji: | Czechy |
| stan: | nowy |
| Gwarancja DeWalt: | 1 rok - EUROPEJSKA GWARANCJA ELEKTRONARZĘDZI. Gwarancja może zostać przedłużona z 1 roku do 3 lat pod warunkiem rejestracji elektronarzędzia na stronie producenta (dewalt.pl/my-dewalt) w terminie do 4 tygodni (28 dni) od daty zakupu z zastrzeżeniem warunków wyszczególnionych na stronie: dewalt.pl/pomoc-i-wsparcie/gwarancja. Wykluczenia z 3-letniej gwarancji: ładowarki i akumulatory (oprócz serii Powerstack), gwoździarki, DCF921. |
| masa z opakowaniem: | 7.82 kg |
| długość opakowania: | 104.10 cm |
| szerokość opakowania: | 23.20 cm |
| wysokość opakowania: | 21.00 cm |
| producent: |
Nazwa firmy: Stanley Black & Decker Deutschland GmbH ul. Black & Decker Str. 40 D-65510 Idstein, Germany e-mail: ProductStewardship@sbdinc.com |
