pilarka tandem typu aligator 54V Li-Ion DeWalt [DCS397N-XJ]
-
Producent:
-
Kod producenta:DCS397N-XJ
| Dostępność: |
niedostępny - przewidywany termin wysyłki za 5-7 dni roboczych
|
| Koszt dostawy: | od 0,00zł Zobacz wszystkie |
| Cena punktowa: | 22881 pkt. |
Akumulatorowa pilarka tandem typu Aligator z nowej serii FlexVolt 54V firmy DeWalt [DCS397N] w tej wersji bez akumulatorów, ładowarki i brzeszczotu, pakowana w kartonie.
Nowe akumulatory FlexVolt 54V oraz nowoczesny silnik bezszczotkowy serii BL sprawiają, że narzędzia akumulatorowe serii FlexVolt mają porównywalną moc i wydajność do narzędzi sieciowych,
Pilarka Aligator DCS397 jest znakomita do cięcia cegieł typu Poroton/Porotherm klasy 12, używanie jej bardzo usprawnia pracę i oszczędza materiał.
Kliknij, żeby przeczytać pełny opis.akumulatorowa piła aligator nowej serii FlexVolt firmy DeWalt [DCS397N]:
- piła aligator serii FlexVolt 54V DCS397 wyposażona jest w najnowszej generacji bezszczotkowy silnik prądu stałego serii BL
- bezszczotkowe silniki prądu stałego są wydajniejsze od swoich poprzedników (silników szczotkowych), nie pobierają dużego prądu podczas rozruchu a dzięki temu mniej się grzeją,
- posiada dwa trwałe brzeszczoty, które działają przeciwbieżnie,
- ma szczelną obudowę przekładni, która chroni przed pyłem i zwiększa żywotność narzędzia,
- ma aluminiową obudowę, która zapewnia niewielką masę oraz dużą trwałość urządzenia,
- pilarka DCS397 posiada szybki i łatwy system wymiany brzeszczotów ogranicza czas przestojów,
- ergonomicznie ukształtowana i gumowana rękojeść zwiększa wygodę obsługi,
- posiada przełącznik blokujący, który zapobiega przypadkowym włączeniom,
- UWAGA: nie wolno smarować prowadnicy brzeszczotów !!!!
najważniejsze cechy nowej serii FlexVolt:
- system FlexVolt oparty został na napięciu roboczym 54V - specjalnym połączeniu 3 modułów w akumulatorze 18V
- akumulatorowe elektronarzędzia FlexVolt są porównywalne do elektronarzędzi sieciowych pod względem wydajności, mocy;
- we wszystkich elektronarzędziach FlexVolt został zastosowany nowoczesny silnik bezszczotkowy serii BL61;
- wszystkie akumulatory serii FlexVolt, o napieciu roboczym 54V można używać w starszych narzędziach akumulatorowych systemu Li-Ion 18V - są kompatybilne, ponieważ akumulatory FlexVolt mają 3 sekcje po 18V,
parametry techniczne piły aligator DCS397:
- typ akumulatorów: Li-Ion,
- napięcie akumulatorów: 54 V,
- częstotliwość skoków na biegu jałowym: 0-2400 obr/min,
- długość skoku brzeszczotu: 40 mm,
- długość ostrza: 430 mm,
- waga: 6,65 kg,
WYPOSAŻENIE PIŁY aligator DSC397N:
- pilarka aligator,
- opakowanie: karton,
- instrukcja obsługi
| typ akumulatorów: | Li-Ion |
| napięcie akumulatorów: | 54 V |
| liczba akumulatorów: | 0 szt |
| długość ostrza: | 430 mm |
| waga z akumulatorem: | 6,65 kg |
| waga bez akumulatora: | 5,6 kg |
| typ silnika: | bezszczotkowy |
| wymiary: | dł 918 x wys 219 mm |
| częstotliwość skoków na biegu jałowym: | 0-2400 skok/min |
| długość skoku brzeszczotu: | 40 mm |
| opakowanie: | karton |
| EAN: | 5035048636756 |
| kraj produkcji: | Czechy |
| stan: | nowy |
| Gwarancja DeWalt: | 1 rok - EUROPEJSKA GWARANCJA ELEKTRONARZĘDZI. Gwarancja może zostać przedłużona z 1 roku do 3 lat pod warunkiem rejestracji elektronarzędzia na stronie producenta (dewalt.pl/my-dewalt) w terminie do 4 tygodni (28 dni) od daty zakupu z zastrzeżeniem warunków wyszczególnionych na stronie: dewalt.pl/pomoc-i-wsparcie/gwarancja. Wykluczenia z 3-letniej gwarancji: ładowarki i akumulatory (oprócz serii Powerstack), gwoździarki, DCF921. |
| masa z opakowaniem: | 7.21 kg |
| długość opakowania: | 104.00 cm |
| szerokość opakowania: | 21.50 cm |
| wysokość opakowania: | 24.00 cm |
| producent: |
Nazwa firmy: Stanley Black & Decker Deutschland GmbH ul. Black & Decker Str. 40 D-65510 Idstein, Germany e-mail: ProductStewardship@sbdinc.com |
