pilarka łańcuchowa, miecz 45cm, 40V max Makita [UC017GZ] Li-Ion, XGT
-
Producent:
-
Kod producenta:UC017GZ
Promocja trwa do wyczerpania zapasów.
Stan magazynowy: 1
| Dostępność: |
dostępny
|
| Koszt dostawy: | od 0,00zł Zobacz wszystkie |
| Cena punktowa: | 25447 pkt. |
Akumulatorowa pilarka łańcuchowa 40V max Makita UC017GZ, z serii XGT, z prowadnicą o długości 45 cm, dostarczana bez akumulatora i ładowarki, całość pakowana w kartonie.
Wyposażona jest w bezszczotkowy silnik BLDC, posiada technologię WET GUARD, dzięki czemu ma podwyższoną odporność na wilgoć, pył i kurz. Przeznaczona jest do prac profesjonalnych o dużej intensywności.
Kliknij, żeby przeczytać pełny opis.Akumulatorowa pilarka łańcuchowa 40V max XGT Makita [UC017GZ]:
- pilarka akumulatorowa z nowej serii XGT 40V max przeznaczona jest do prac profesjonalnych o dużej intensywności,
- z prowadnicą o długości 45 cm,
- wysoka prędkość łańcucha - 25,5 m/s zapewnia dobre wyniki cięcia,
- łańcuch piły opracowany specjalnie dla tej pilarki akumulatorowej zapewnia mniejsze tarcie, dzięki czemu można ciąć dłużej na jednym ładowaniu akumulatora,
- piła wyposażona jest wysoce wydajny silnik bezszczotkowy BLDC,
- technologia Wet Guard zapewnia wysoka odporność na wodę, co pozwala na pracę nawet gdy urządzenie jest mokre,
- wyłącznik główny z funkcją automatycznego wyłączania chroni akumulator i zapobiega przypadkowemu włączeniu,
- pilarka posiada regulowany automatyczny system smarowania łańcucha oraz duże okienko pozwalające sprawdzić poziom oleju do smarowania łańcucha w zbiorniku,
- konstrukcja pilarki jest doskonale wyważona, co ułatwia pracę,
- pilarka posiada lampkę ostrzegającą przed niskim poziomem naładowania akumulatora,
- wyposażona jest w obwód chroniący przed przegrzaniem oraz nadmiernym rozładowaniem akumulatorów,
- nakrętki zamontowane w obudowie zapobiegają ich wypadnięciu i zgubieniu podczas wymiany łańcucha lub prowadnicy,
- pilarka łańcuchowa w tej wersji dostarczana jest bez akumulatora i ładowarki, całość pakowana w kartonie.
Parametry techniczne piły łańcuchowej 40V max Makita [UC017G]:
- napięcie: 40V max XGT,
- obsługiwane akumulatory: 2,0 / 2,5 / 4,0 / 5,0 Ah,
- długość prowadnicy: 45 cm,
- prędkość przesuwu łańcucha: 0-25,5 m/s,
- podziałka łańcucha: 0,325",
- szerokość rowka: 1,1 mm,
- zbiornik oleju do łańcucha: 0,26 l,
- wymiary (D x S x W): 895x237x274 mm,
- waga (EPTA): 6,2- 6,9 kg
Wyposażenie piły łańcuchowej Makita [UC017GZ]:
- prowadnica łańcucha 45 cm,
- łańcuch tnący,
- osłona zespołu tnącego,
- klucz montażowy,
- ostroga zębata (zamontowana),
- instrukcja obsługi.
W standardowym wyposażeniu pilarki łańcuchowej nie ma oleju do smarowania łańcucha.
Firma Makita wprowadziła program 3-letniej Gwarancji na Elektronarzędzia, obowiązuje po zarejestrowaniu na stronie Makita.
Nasza Firma jest autoryzowanym sprzedawcą marki MAKITA i prowadzimy autoryzowany serwis pogwarancyjny.
Możesz naprawić każde elektronarzędzie Makity wysyłając je do naszego serwisu w A/B/C.
| typ akumulatorów: | Li-Ion |
| napięcie akumulatorów: | 40 V |
| liczba akumulatorów: | 0 szt |
| waga z akumulatorem: | 6,9 kg |
| waga bez akumulatora: | 6,2 kg |
| na wyposażeniu: | prowadnica łańcucha 35 cm, łańcuch tnący, osłona zespołu tnącego, klucz montażowy, ostroga zębata (zamontowana), instrukcja obsługi. |
| typ silnika: | bezszczotkowy |
| wymiary: | 895x237x274 mm |
| długość prowadnicy: | 45 cm |
| prędkość łańcucha: | 0-25,5 m/s |
| podziałka łańcucha: | 0,325 cala |
| szerokość rowka: | 1,1 mm |
| pojemność zbiornika oleju do łańcucha: | 260 ml |
| opakowanie: | karton |
| EAN: | 088381763165 |
| stan: | nowy |
| obsługiwane serie akumulatorów: | XGT 40V max |
| Gwarancja Makita: | 1 rok gwarancji producenta. Firma Makita umożliwia przedłużenie gwarancji na elektronarzędzia pod warunkiem rejestracji urządzenia w ciągu 30 dni od daty zakupu, na stronie producenta (makita.pl/mymakita-login.html), przy czym gwarancja obowiązuje od daty zakupu. Dostępny jest program 3-letniej gwarancji na elektronarzędzia i 2-letniej gwarancji na akumulatory. Więcej informacji o programie wydłużonej gwarancji producenta i o wykluczeniach z gwarancji znajduje się na stronie makita.pl/program-3-letniej-gwarancji.html |
| smarowanie łańcucha: | grawitacyjne |
| długość opakowania: | 54.3 cm |
| szerokość opakowania: | 26.5 cm |
| wysokość opakowania: | 30.5 cm |
| karta bezpieczeństwa: | https://www.icmsmakita.eu/cms/custom/fi/attachments/li-ion_batteries/safety_instructions_eu3.pdf |
| producent: |
Nazwa firmy: Makita Europe N.V. ul. Jan-Baptist Vinkstraat 2 3070 Kortenberg, Belgium e-mail: bezpieczenstwoproduktow@makita.pl tel.: +48334840230 |
