piła tarczowa do sidingu 165/20/1,8mm, 4 zęby, Makita [D-72067]
-
Producent:
-
Kod producenta:D-72067
| Dostępność: | niedostępny - przewidywany termin wysyłki za 4-5 dni roboczych |
| Koszt dostawy: | od 0,00zł Zobacz wszystkie |
| Cena punktowa: | 1420 pkt. |
Tarcza pilarska do cięcia płyt włókno-cementowych 165/20mm, z 4 zębami, o grubości cięcia 1,8mm, Makita D-72067, przeznaczona do stosowania w pilarkach tarczowych i zagłębiarkach.
Tarcza pilarska do sidingu posiada zęby polikrystaliczne z diamentowymi końcówkami, które zapewniają jej dłuższą żywotność i trwałość, oraz pozwalają uzyskać gładsze, czystsze i dokładniejsze cięcie.
Tarcza pilarska do sidingu 165/20mm, Makita [D-72067]:
- piła tarczowa do cięcia płyt włóknowo-cementowych,
- tarcza tnąca przeznaczona do stosowania w pilarkach i zagłębiarkach,
- zęby polikrystaliczne z diamentowymi końcówkami zapewniają trwałość i dłuższą żywotność,
- pozwala uzyskać gładkie, czyste i dokładne cięcie.
PARAMETRY TECHNICZNE TARCZY TNĄCEJ MAKITA [D-72067]:
- średnica tarczy: 165 mm,
- średnica otworu: 20 mm,
- grubość tarczy: 1,4 mm,
- grubość cięcia: 1,8 mm,
- liczba zębów: 4,
- kąt natarcia: 12° ,
- maksymalna dopuszczalna prędkość obrotowa: 9250 obr./min.,
- zastosowanie: cięcie płyt włóknowo-cementowych
| prędkość obrotowa na biegu jałowym: | 9250 obr/min |
| średnica otworu tarczy: | 20 mm |
| średnica tarczy: | 165 mm |
| liczba zębów: | 4 szt |
| opakowanie: | blister |
| przeznaczenie: | do sidingu |
| grubość tarczy: | 1,4 mm |
| kąt natarcia: | 12 ° |
| szerokość cięcia: | 1,8 mm |
| EAN: | 088381568227 |
| stan: | nowy |
| producent: |
Nazwa firmy: Makita Europe N.V. ul. Jan-Baptist Vinkstraat 2 3070 Kortenberg, Belgium e-mail: bezpieczenstwoproduktow@makita.pl tel.: +48334840230 |
