piła szablasta akumulatorowa 10,8V (12V Max) Makita [JR103DSME] 2x4,0Ah, Li-Ion, CXT
-
Producent:
-
Kod producenta:JR103DSME
Promocja trwa do 07.06.2026 23:59:59 lub do wyczerpania zapasów.
| Dostępność: | niedostępny - przewidywany termin wysyłki za 4-5 dni roboczych |
| Koszt dostawy: | od 0,00zł Zobacz wszystkie |
| Cena punktowa: | 8491 pkt. |
Akumulatorowa piła szablasta 10,8V (12V Max) Makita JR103DSME, w tej wersji dostarczana z 2 akumulatorami o pojemności 4,0Ah i ładowarka, pakowana w praktycznej i trwałej walizce z tworzywa.
Lekka i kompaktowa piła posuwowa przeznaczona do cięcia drewna, tworzyw sztucznych i miękkiej stali, w zależności od zastosowanych brzeszczotów.
Kliknij, żeby przeczytać pełny opis.Akumulatorowa piła szablasta 10,8V (12V Max) Makita [JR103DSME]:
- piła posuwowa przeznaczona do cięcia drewna, tworzyw sztucznych i miękkiej stali,
- wykonana w technologii CXT - Compact Extreme Technology, kompatybilna jest z nową serią akumulatorów 10,8V (12V Max) wyróżniających się ergonomią, większą trwałością i wytrzymałością,
- piła wyposażona została w 2 dźwignie włącznika, obie z płynną regulacją obrotów,
- wymiana brzeszczotu odbywa się beznarzędziowo,
- w tej wersji piła dostarczana jest z 2 akumulatorami 4,0Ah i ładowarką, pakowana w walizce z tworzywa.
Parametry techniczne piły bagnetowej Makita [JR103DSME]:
- typ akumulatorów: Li-Ion,
- napięcie akumulatorów: 10,8V (12V max),
- pojemność akumulatorów: 4,0 Ah,
- obsługiwane akumulatory: 1,5 / 2,0 / 4,0 Ah,
- częstotliwość skoków na biegu jałowym: 0-3300 obr./min.,
- długość skoku brzeszczotu: 13 mm,
- zdolność cięcia:
- drewno: 50 mm,
- rura i miękka stal: 50 mm,
- rura PVC: 50 mm,
- długość całkowita: 376 mm,
- waga (EPTA): 1,3 - 1,5 kg
WYPOSAŻENIE PIŁY BAGNETOWEJ Makita [JR103DSME]:
- 2 akumulatory BL1040B (10,8V / 4,0Ah),
- ładowarka DC10SA: [197355-3],
- brzeszczot BiM 100 mm do metalu: [B-20404],
- brzeszczot BiM 100 mm do drewna: [B-20432],
- klucz imbusowy 3: [783201-2],
- walizka z tworzywa: [821662-9],
- instrukcja obsługi.
Firma Makita wprowadziła program 3-letniej Gwarancji na Elektronarzędzia, obowiązuje po zarejestrowaniu na stronie Makita.
Nasza Firma jest autoryzowanym sprzedawcą marki MAKITA i prowadzimy autoryzowany serwis pogwarancyjny.
Możesz naprawić każdą maszynę Makity wysyłając ją do naszego serwisu w A/B/C.
| typ akumulatorów: | Li-Ion |
| napięcie akumulatorów: |
|
| liczba akumulatorów: | 2 szt |
| pojemność akumulatora: | 4.0 Ah |
| waga z akumulatorem: | 1,5 kg |
| waga bez akumulatora: | 1,3 kg |
| na wyposażeniu: | 2 akumulatory BL1040B (10,8V / 4,0Ah), ładowarka DC10SA: [197355-3], brzeszczot BiM 100 mm do metalu: [B-20404], brzeszczot BiM 100 mm do drewna: [B-20432], klucz imbusowy 3: [783201-2], walizka z tworzywa: [821662-9], instrukcja obsługi |
| typ silnika: | szczotkowy (komutatorowy) |
| wymiary: | dł 376 mm |
| częstotliwość skoków na biegu jałowym: | 0-3300 skok/min |
| długość skoku brzeszczotu: | 13 mm |
| max zakres ciecia w drewnie: | 50 mm |
| max zakres cięcia w profilu stalowym: | 50 mm |
| max zakres cięcia w PCV: | 50 mm |
| opakowanie: | walizka z tworzywa |
| EAN: | 088381800808 |
| stan: | nowy |
| obsługiwane serie akumulatorów: | CXT 10,8V / 12V |
| Gwarancja Makita: | 1 rok gwarancji producenta. Firma Makita umożliwia przedłużenie gwarancji na elektronarzędzia pod warunkiem rejestracji urządzenia w ciągu 30 dni od daty zakupu, na stronie producenta (makita.pl/mymakita-login.html), przy czym gwarancja obowiązuje od daty zakupu. Dostępny jest program 3-letniej gwarancji na elektronarzędzia i 2-letniej gwarancji na akumulatory. Więcej informacji o programie wydłużonej gwarancji producenta i o wykluczeniach z gwarancji znajduje się na stronie makita.pl/program-3-letniej-gwarancji.html |
| masa z opakowaniem: | 4.56 kg |
| długość opakowania: | 42 cm |
| szerokość opakowania: | 32 cm |
| wysokość opakowania: | 13 cm |
| karta bezpieczeństwa: | https://www.icmsmakita.eu/cms/custom/fi/attachments/li-ion_batteries/safety_instructions_eu3.pdf |
| producent: |
Nazwa firmy: Makita Europe N.V. ul. Jan-Baptist Vinkstraat 2 3070 Kortenberg, Belgium e-mail: bezpieczenstwoproduktow@makita.pl tel.: +48334840230 |
