piła ręczna płatnica do drewna, sklejki, laminatu, 550mm, ProfCut, Bahco [PC-22-GT9]
-
Producent:
-
Kod producenta:PC-22-GT9
Stan magazynowy: 8
| Karta produktu: |
|
| Dostępność: |
dostępny
|
| Koszt dostawy: | od 0,00zł Zobacz wszystkie |
| Cena punktowa: | 596 pkt. |
Profesjonalna piła ręczna z hartowanymi i szlifowanymi zębami GT, ProfCut, BAHCO PC-22-GT9, o ostrzu długości 550 mm.
Piła ze zmienną podziałką 9/10 zębów na cal jest przeznaczona do cięcia małych i średnich elementów z różnego rodzaju drewna, w tym drewna twardego, impregnowanego, czy sklejki lub laminatu.
Kliknij, żeby przeczytać pełny opis.Piła ręczna do drewna, sklejki, laminatu, ProfCut, Bahco [PC-22-GT9]:
- przeznaczona do szybkiego i wydajnego cięcia drobnych i średniej wielkości elementów z drewna twardego, miękkiego, impregnowanego, sklejki lub laminatu,
- posiada trzystronnie szlifowane, hartowane, ostre zęby GT o dużej wytrzymałości zapewniające długotrwałą eksploatację bez stępiania,
- pogrubiony brzeszczot zapewnia łatwe i skuteczne cięcie,
- brzeszczot pokryty został specjalnym lakierem zmniejszającym tarcie i zabezpieczającym przed korozją,
- piła może być używana do przecinania pod kątem 45° i 90°,
- dwukomponentowa rękojeść pokryta gumą zapewnia pewny chwyt.
PARAMETRY TECHNICZNE RĘCZNEJ PIŁY DO DREWNA BAHCO [PC-22-GT9]:
- długość ostrza piły: 550 mm,
- szerokość rzazu: 0,83 mm,
- podziałka zębów: 9/10 zębów/cal,
- waga: 420 g
| długość ostrza: | 550 mm |
| waga: | 420 g |
| liczba zębów na cal: | 9/10 |
| rodzaj zębów: |
|
| typ zębów: | GT |
| EAN: | 7311518263409 |
| wymienny brzeszczot: | nie |
| kraj produkcji: | Szwecja |
| stan: | nowy |
| masa z opakowaniem: | 0.44 kg |
| producent: |
Nazwa firmy: SNA Europe ul. ANTIGUA CTRA.ALTUBE, KM 5.5 01196 VITORIA-GASTEIZ, Spain e-mail: info.pl@snaeurope.com |
