piła ręczna ProfCut, 550mm, uzębienie 7 zębów na cal, Bahco [PC-22-GT7]
-
Producent:
-
Kod producenta:PC-22-GT7
| Karta produktu: |
|
| Dostępność: |
niedostępny - przewidywany termin wysyłki za 10-14 dni roboczych
|
| Koszt dostawy: | od 0,00zł Zobacz wszystkie |
| Cena punktowa: | 596 pkt. |
Profesjonalna piła ręczna z hartowanymi i szlifowanymi zębami ProfCut, firmy BAHCO model PC-19-GT7, długość ostrza 550 mm (19 cali)
Piła PC-22-GT7 posiada zmienną podziałkę 7/8 zębów na cal i doskonale sprawdza się przy cięciu różnych gatunków drewna w tym drewna twardego, sklejki czy drewna impregnowanego o średniej wielkości.
Kliknij, żeby przeczytać pełny opis.piła ręczna płatnica do drewna, 550 mm, ProfCut Bahco [PC-22-GT7]:
- PC-22-GT7 służy do szybkiego i wydajnego cięcia średniej i grubej wielkości drewna twardego, miękkiego, sklejki czy drewna impregnowanego,
- ma komfortową, dwukomponentową rękojeść z możliwością ustawienia kąta cięcia 45° i 90°,
- trzystronnie szlifowane, hartowane, ostre zęby GT o dużej wytrzymałości zapewniają długotrwałą eksploatacja bez stępiania,
- pogrubiony brzeszczot zapewnia łatwe i skuteczne cięcie,
- uniwersalne, nie hartowane uzębienie może być ostrzone pilnikami z serii 186,
- przed uszkodzeniem czy przypadkowym stępieniem zęby piły są zabezpieczone specjalną nakładką, tzw. "ochraniaczem zębów",
- brzeszczot pokryty został specjalnym lakierem zmniejszającym tarcie i zabezpieczającym przed korozją,
- piła serii ProfCut przeznaczona dla profesjonalnych użytkowników, posiada bardzo ostre uzębienie,
parametry ręcznej piły do drewna PC-22-GT7:
- długość ostrza piły: 550 mm,
- szerokość rzazu: 0,83 mm,
- podziałka zębów: 7/8 zębów/cal,
- waga: 420 g.
| długość ostrza: | 550 mm |
| waga: | 420 g |
| liczba zębów na cal: | 7/8 |
| rodzaj zębów: |
|
| typ zębów: | GT |
| EAN: | 7311518263393 |
| wymienny brzeszczot: | nie |
| stan: | nowy |
| masa z opakowaniem: | 0.440 kg |
| producent: |
Nazwa firmy: SNA Europe ul. ANTIGUA CTRA.ALTUBE, KM 5.5 01196 VITORIA-GASTEIZ, Spain e-mail: info.pl@snaeurope.com |
