piła ręczna otwornica do drewna, 300mm, ProfCut, Bahco [PC-12-COM]
-
Producent:
-
Kod producenta:PC-12-COM
| Karta produktu: |
|
| Dostępność: | niedostępny - przewidywany termin wysyłki za: 8 dni |
| Koszt dostawy: | od 0,00zł Zobacz wszystkie |
| Cena punktowa: | 585 pkt. |
Profesjonalna piła ręczna do cięcia drewna, otwornica BAHCO PC-12-COM, z brzeszczotem o długości 300 mm, ze zmiennym uzębieniem (podziałka 9/10 zębów na cal), z serii ProfCut.
Posiada zęby hartowane o dużej trwałości - HardPoint.
Piła przeznaczona do wycinania otworów w drewnie, materiałach drewnopochodnych oraz tworzywach sztucznych. Doskonale sprawdzi się do prac w miejscach o ograniczonym dostępie.
Kliknij, żeby przeczytać pełny opis.Piła ręczna do drewna, otwornica, Bahco [PC-12-COM]:
- profesjonalna piła otwornica przeznaczona do cięcia wszelkiego rodzaju drewna i tworzyw sztucznych,
- posiada hartowane zęby o dużej trwałości HardPoint,
- uzębienie typu XT - zęby perfekcyjnie hartowane, ostrzone poprzez szlifowanie w 3 płaszczyznach, co zapewnia szybkie i precyzyjne cięcie,
- posiada wygodną, dwukomponentową skręcaną rękojeść.
- długość ostrza piły: 300 mm,
- grubość brzeszczotu: 1,03 mm,
- zęby o zmiennej podziałce: 9/10 zębów/cal,
- waga: 120 g
| długość ostrza: | 300 mm |
| waga: | 120 g |
| liczba zębów na cal: | 9/10 |
| rodzaj zębów: |
|
| przeznaczenie: |
|
| typ zębów: | XT |
| EAN: | 7311518263454 |
| wymienny brzeszczot: | nie |
| stan: | nowy |
| masa z opakowaniem: | 0.140 kg |
| producent: |
Nazwa firmy: SNA Europe ul. ANTIGUA CTRA.ALTUBE, KM 5.5 01196 VITORIA-GASTEIZ, Spain e-mail: info.pl@snaeurope.com |
