piła ręczna grzbietnica do drewna, 300mm, ProfCut, BAHCO [PC-12-TEN]
-
Producent:
-
Kod producenta:PC-12-TEN
Stan magazynowy: 3
| Karta produktu: |
|
| Dostępność: |
dostępny
|
| Koszt dostawy: | od 0,00zł Zobacz wszystkie |
| Cena punktowa: | 697 pkt. |
Piła ręczna grzbietnica do cięcia drewna BAHCO PC-12-TEN, z serii ProfCut, o długości ostrza 300 mm.
Piła z hartowanym uzębieniem przeznaczona jest do cięcia średnich i grubych detali, w szczególności małej średnicy kołków drewnianych i przycinania na wymiar. Może być używana do przecinania pod kątem 45° i 90°.
Skręcana śrubami rękojeść wykonana z dwóch rodzajów tworzyw zapewnia wygodną i efektywną pracę.
Kliknij, żeby przeczytać pełny opis.Piła ręczna do drewna, grzbietnica, ProfCut, BAHCO [PC-12-TEN]:
- piła przeznaczona do cięcia średnich i grubych detali, w szczególności małej średnicy kołków drewnianych i przycinania na wymiar,
- z uniwersalnym, hartowanym uzębieniem typu UT,
- posiada stalowe wzmocnienie górnej części ostrza,
- może być używana do przecinania pod kątem 45° i 90°,
- wygodna, skręcana śrubami rękojeść wykonana z dwóch rodzajów tworzyw zapewnia wygodną i efektywną pracę,
- piła posiada plastikową osłonę zabezpieczającą zęby
Parametry ręcznej piły do drewna ProfCut, BAHCO [PC-12-TEN]:
- długość ostrza piły: 300 mm,
- szerokość rzazu: 0,75 mm,
- zęby o zmiennej podziałce: 11/12 zębów/cal,
- waga: 450 g
| długość ostrza: | 300 mm |
| waga: | 450 g |
| liczba zębów na cal: | 11/12 |
| rodzaj zębów: | hartowane |
| przeznaczenie: |
|
| typ zębów: | UT |
| EAN: | 7311518263447 |
| wymienny brzeszczot: | nie |
| stan: | nowy |
| masa z opakowaniem: | 0.495 kg |
| producent: |
Nazwa firmy: SNA Europe ul. ANTIGUA CTRA.ALTUBE, KM 5.5 01196 VITORIA-GASTEIZ, Spain e-mail: info.pl@snaeurope.com |
