piła ręczna do gałęzi 240mm, SPEED CUT PRO, Komelon [PWC-240] z kaburą
-
Producent:
-
Kod producenta:PWC-240
Stan magazynowy: 8
| Dostępność: |
dostępny
|
| Koszt dostawy: | od 0,00zł Zobacz wszystkie |
| Cena punktowa: | 704 pkt. |
Piła do gałęzi SPEED CUT PRO Komelon PWC-240, z ostrzem o długości 240 mm, przeznaczona do przycinania gałęzi drzew i krzewów. Dostarczana w kaburze z odpinaną pętlą do zamocowania na pasku.
Posiada odporne na rdzę, twarde ostrze z wysokiej jakości stali węglowej ze zwiększoną zawartością chromu. Stożkowe, trójkrawędziowe uzębienie umożliwia szybkie i gładkie cięcie.
Piła doskonale sprawdzi się w sadownictwie, leśnictwie, ale też na działce i kempingu oraz podczas wypraw survivalowych.
Kliknij, żeby przeczytać pełny opis.Piła ręczna do gałęzi SPEED CUT PRO, Komelon [PWC-240]:
- piła prosta przeznaczona do przycinania gałęzi krzewów i drzew w ogrodnictwie oraz leśnictwie,
- sprawdzi się także na działce i kempingu oraz podczas wypraw do lasu czy survivalowych,
- posiada odporne na rdzę, twarde ostrze z wysokiej jakości stali węglowej ze zwiększoną zawartością chromu,
- stożkowe, trójkrawędziowe uzębienie umożliwia szybkie i gładkie cięcie,
- zwężane ostrze ułatwia dostęp do ciasnych przestrzeni między gałęziami,
- wygodna, antypoślizgowa rękojeść umożliwia bezpieczną i wygodną pracę,
- piła posiada kaburę z tworzywa z odpinaną klamrą umożliwiającą zawieszenie na pasku,
- wymienne ostrze do piły o symbolu PW-240B można dokupić oddzielnie.
Parametry techniczne piły SPEED CUT PRO, Komelon [PWC-240]:
- długość ostrza: 240 mm,
- podziałka zębów: 6,5 zębów/cal,
- długość całkowita: 415 mm
| długość ostrza: | 240 mm |
| długość całkowita: | 415 mm |
| opakowanie: | zawieszka |
| liczba zębów na cal: | 6,5 |
| rodzaj zębów: | hartowane |
| przeznaczenie: | do prześwietlania gałęzi |
| EAN: | 8803005051198 |
| wymienny brzeszczot: | tak |
| kraj produkcji: | Korea |
| stan: | nowy |
| masa z opakowaniem: | 0.27 kg |
| Informacje o bezpieczeństwie: | 1. Ryzyko skaleczeń: Zawsze używaj rękawic ochronnych, aby chronić dłonie przed skaleczeniami. Uważaj na ostre zęby piły. 2. Ryzyko urazów oczu: Zawsze używaj okularów ochronnych, aby chronić oczy przed odpryskami drewna lub metalu. 3. Ryzyko upadku: Utrzymuj stabilną postawę podczas cięcia, aby uniknąć upadku i urazów. 4. Ryzyko zmiażdżenia: Trzymaj ręce z dala od linii cięcia, aby uniknąć zmiażdżenia palców. 5. Ryzyko wdychania pyłu: Podczas cięcia generowany jest pył. Używaj maski przeciwpyłowej, aby chronić drogi oddechowe. 6. Ryzyko uszkodzenia piły: Nie używaj piły do cięcia materiałów, do których nie jest przeznaczona. Nie przeciążaj piły. 7. Ryzyko braku stabilności materiału: Upewnij się, że obrabiany materiał jest stabilny i bezpiecznie zamocowany. 8. Ryzyko związane z warunkami atmosferycznymi: Nie używaj piły w deszczu lub w wilgotnych warunkach, aby uniknąć korozji i poślizgnięcia. 9. Ryzyko związane z konserwacją: Przed czyszczeniem lub konserwacją, upewnij się, że piła jest bezpieczna i nie stanowi zagrożenia. 10. Ryzyko związane z przechowywaniem: Przechowuj piłę w suchym i bezpiecznym miejscu, z dala od dzieci. Zabezpiecz zęby piły, aby uniknąć przypadkowych skaleczeń. 11. Ryzyko dla osób postronnych: Upewnij się, że w pobliżu nie ma osób postronnych ani zwierząt podczas pracy z piłą. |
| producent: |
Nazwa firmy: KOMELON Distribution Center Europe ul. Maaskade 20 5347 KD Oss, Netherlands e-mail: info@komelon.eu |
