piła ręczna do drewna, 500mm, Superior BAHCO [3090-20-XT11-HP]
-
Producent:
-
Kod producenta:3090-20-XT11-HP
Stan magazynowy: 4
| Karta produktu: |
|
| Dostępność: |
dostępny
|
| Koszt dostawy: | od 0,00zł Zobacz wszystkie |
| Cena punktowa: | 1061 pkt. |
Piła płatnica BAHCO 3090-20-XT11-HP, z serii Superior, o długości brzeszczotu 500 mm. Piła posiada unikalne uzębienie XT, umożliwiające łatwe cięcie drobnych i średnio grubych elementów drewnopochodnych, laminatów oraz elementów z tworzywa PVC.
Piły z serii Superior pokryte są specjalnym tworzywem - xylanem, znacznie zmniejszającym tarcie podczas pracy i są odporne na korozję.
Posiadają wygodną, dwukomponentową rękojeść z serii ERGO zapewniającą pewny chwyt i umożliwiającą wyznaczenie kąta 45° i 90° na ciętym materiale.
Kliknij, żeby przeczytać pełny opis.Piła ręczna do drewna, 500mm, Superior BAHCO [3090-20-XT11-HP]:
- piła ręczna do cięcia drobnych i średnich elementów drewnopochodnych, laminatów oraz elementów z tworzywa PVC,
- ergonomiczna rękojeść, skręcana śrubami, idealnie dopasowuje się do dłoni, a dzięki swojej konstrukcji umożliwia wyznaczanie kątów 45° i 90° na ciętym materiale,
- posiada uzębienie typu XT - zęby perfekcyjnie hartowane, ostrzone poprzez szlifowanie w 3 płaszczyznach co zapewnia szybkie i precyzyjne cięcie w bardzo różnych materiałach,
- brzeszczot piły jest pogrubiony, co zapewnia stabilność i precyzję cięcia,
- czarna powłoka na brzeszczocie zmniejsza tarcie i zabezpiecza go przed korozją,
Parametry techniczne ręcznej piły do drewna Superior BAHCO [3090-20-XT11-HP]:
- długość brzeszczotu: 500 mm,
- liczba zębów na cal (zmienna podziałka): 11/12,
- grubość brzeszczotu: 0,93 mm,
- waga: 480 g
| długość ostrza: | 500 mm |
| waga: | 480 g |
| liczba zębów na cal: | 11/12 |
| rodzaj zębów: |
|
| przeznaczenie: |
|
| typ zębów: | XT |
| EAN: | 7311518181369 |
| wymienny brzeszczot: | nie |
| kraj produkcji: | Szwecja |
| stan: | nowy |
| masa z opakowaniem: | 0.520 kg |
| producent: |
Nazwa firmy: SNA Europe ul. ANTIGUA CTRA.ALTUBE, KM 5.5 01196 VITORIA-GASTEIZ, Spain e-mail: info.pl@snaeurope.com |
