piła ręczna ciesielska do połączeń na jaskółczy ogon, 250mm, ProfCut Bahco [PC-10-DTR]
-
Producent:
-
Kod producenta:PC-10-DTR
| Dostępność: |
niedostępny - przewidywany termin wysyłki za 10-14 dni roboczych
|
| Koszt dostawy: | od 0,00zł Zobacz wszystkie |
| Cena punktowa: | 549 pkt. |
Profesjonalna, ciesielska piła ręczna firmy BAHCO model PC-10-DTR do cięcia połączeń na jaskółczy ogon z serii ProfCut.
Piła z uniwersalnym, hartowanym uzębieniem do ciecia drewna, tworzywa sztucznego - długość brzeszczotu 250mm.
Wyposażona w stałą drewnianą rękojeścią.
Kliknij, żeby przeczytać pełny opis.piła ręczna do drewna specjalna, Bahco PC-10-DTR:
- profesjonalna piła do połączeń typu "jaskółczy ogon" do cięcia drewna oraz tworzywa sztucznego,
- posiada drobne, uniwersalne, hartowane uzębienie,
- wyposażona jest w lekkie stalowe usztywnienie górnej krawędzi,
- piła posiada stałą rękojeść.
parametry ręcznej piły do drewna PC-10-DTR:
- długość ostrza piły: 250 mm,
- szerokość rzazu: 0,55 mm,
- podziałka zębów: 15/16 zębów/cal,
- waga: 190 g
| długość ostrza: | 250 mm |
| waga: | 190 g |
| liczba zębów na cal: | 15/16 |
| rodzaj zębów: | hartowane |
| przeznaczenie: |
|
| typ zębów: | FT |
| EAN: | 7311518263546 |
| wymienny brzeszczot: | nie |
| kraj produkcji: | Szwecja |
| stan: | nowy |
| masa z opakowaniem: | 0.170 kg |
| producent: |
Nazwa firmy: SNA Europe ul. ANTIGUA CTRA.ALTUBE, KM 5.5 01196 VITORIA-GASTEIZ, Spain e-mail: info.pl@snaeurope.com |
