piła ręczna bagnetowa do drewna, 300mm, Superior BAHCO [3150-12-XT9-HP]
-
Producent:
-
Kod producenta:3150-12-XT9-HP
Stan magazynowy: 4
| Karta produktu: |
|
| Dostępność: |
dostępny
|
| Koszt dostawy: | od 0,00zł Zobacz wszystkie |
| Cena punktowa: | 640 pkt. |
Piła ręczna bagnetowa BAHCO 3150-12-XT9-HP, z serii Superior, o długości brzeszczotu 300 mm. Piła posiada unikalne uzębienie XT, umożliwiające łatwe cięcie elementów z drewna, sklejki oraz tworzyw sztucznych takich jak laminaty, plastik.
Piły z serii Superior pokryte są specjalnym tworzywem - xylanem, znacznie zmniejszającym tarcie podczas pracy i są odporne na korozję.
Posiadają wygodną, dwukomponentową rękojeść zapewniającą pewny chwyt, a wąski i długi brzeszczot sprawia, że piła doskonale sprawdzi się do prac w trudno dostępnych miejscach.
Kliknij, żeby przeczytać pełny opis.Piła ręczna bagnetowa do drewna, 300mm, Superior BAHCO [3150-12-XT9-HP]:
- piła ręczna bagnetowa przeznaczona do cięcia materiałów z drewna, sklejki oraz tworzyw sztucznych takich jak laminaty, plastik,
- sprawdzi się szczególnie do prac w miejscach trudno dostępnych,
- posiada uzębienie typu XT - zęby perfekcyjnie hartowane, ostrzone poprzez szlifowanie w 3 płaszczyznach co zapewnia szybkie i precyzyjne cięcie w bardzo różnych materiałach,
- brzeszczot piły jest pogrubiony, co zapewnia stabilność i precyzję cięcia,
- czarna powłoka na brzeszczocie zmniejsza tarcie i zabezpiecza go przed korozją,
- wygodna, skręcana śrubami rękojeść wykonana z dwóch rodzajów tworzyw zapewnia wygodną i efektywną pracę
PARAMETRY TECHNICZNE PIŁY BAGNETOWEJ DO DREWNA SUPERIOR BAHCO [3150-12-XT9-HP]:
- długość brzeszczotu: 300 mm,
- liczba zębów na cal: 9/10,
- grubość brzeszczotu: 1,03 mm,
- waga: 120 g
| długość ostrza: | 300 mm |
| waga: | 120 g |
| liczba zębów na cal: | 9/10 |
| rodzaj zębów: |
|
| przeznaczenie: |
|
| typ zębów: | XT |
| EAN: | 7311518181406 |
| wymienny brzeszczot: | nie |
| kraj produkcji: | Szwecja |
| stan: | nowy |
| masa z opakowaniem: | 0.150 kg |
| producent: |
Nazwa firmy: SNA Europe ul. ANTIGUA CTRA.ALTUBE, KM 5.5 01196 VITORIA-GASTEIZ, Spain e-mail: info.pl@snaeurope.com |
