    3830-98-VIP
111,59zł brutto
90,72zł netto
Dostępność: dostępny
Stan magazynowy: 3
Dostępność: dostępny
Koszt dostawy: od 0,00zł Zobacz wszystkie
Cena punktowa: 1116 pkt.
bimetaliczna piła otworowa BAHCO 3830-98-VIP SANDFLEX o średnicy 98mm, maksymalna głębokość wiercenia 38mm.
Kliknij, żeby przeczytać pełny opis.
Otwornica bimetaliczna do metalu, stali i drewna 98mm Sandflex Bahco 3830-98-VIP
  • maksymalna głębokość wiercenia piłą otworową: 38mm
  • średnica wiercenia: 98mm (+/- 1,5mm w zależności od obrabianego materiału)
  • waga: 300g
opakowanie: karton
średnica wiercenia: 98 mm
głębokość wiercenia: 38 mm