    3830-92-VIP
88,99zł brutto
72,35zł netto
Dostępność: dostępny
Stan magazynowy: 1
Dostępność: dostępny
Koszt dostawy: od 0,00zł Zobacz wszystkie
Cena punktowa: 890 pkt.
bimetaliczna piła otworowa BAHCO 3830-92-VIP SANDFLEX o średnicy 92mm, maksymalna głębokość wiercenia 38mm.
Kliknij, żeby przeczytać pełny opis.
Otwornica bimetaliczna do metalu, stali i drewna 92mm Sandflex Bahco 3830-92-VIP
  • korpus piły wykonany jest z odpornej na pękanie elestycznej stali sprężynowej
  • zęby o agresywnym kształcie zwiększają szybkość cięcia
  • otwory na powierzchniach bocznych piły otworowej ułatwiają usuwanie wywierconego rdzenia
  • maksymalna głębokość wiercenia piłą otworową: 38mm
  • średnica wiercenia: 92mm (+/- 1,5mm w zależności od obrabianego materiału)
  • waga: 270g
Zalecane prędkości obrotowe otwornicy:
  • stal: 285 obr/min
  • stal narzędziowa i nierdzewna: 145 obr/min
  • aluminium: 425 obr/min
  • drewno: 2400 obr/min
Wiertło otworowe VIP jest pakowane w kartonowe pudełko.
opakowanie: karton
średnica wiercenia: 92 mm
głębokość wiercenia: 38 mm