    3830-89-VIP
82,96zł brutto
67,45zł netto
Dostępność: dostępny
Stan magazynowy: 3
Dostępność: dostępny
Koszt dostawy: od 0,00zł Zobacz wszystkie
Cena punktowa: 830 pkt.
bimetaliczna piła otworowa BAHCO 3830-89-VIP SANDFLEX o średnicy 89mm, maksymalna głębokość wiercenia 38mm.
Kliknij, żeby przeczytać pełny opis.
Otwornica bimetaliczna do metalu, stali i drewna 89mm Sandflex Bahco 3830-89-VIP
  • maksymalna głębokość wiercenia piłą otworową: 38mm
  • średnica wiercenia: 89mm (+/- 1,5mm w zależności od obrabianego materiału)
  • waga: 270g
opakowanie: karton
średnica wiercenia: 89 mm
głębokość wiercenia: 38 mm