otwornica bimetaliczna do metalu, stali i drewna 68mm Bahco [3830-68-VIP]
Producent:
Kod producenta:3830-68-VIP
| Cena punktowa: | 712 pkt. |
bimetaliczna piła otworowa BAHCO 3830-68-VIP SANDFLEX o średnicy 68mm, maksymalna głębokość wiercenia 38mm.
Kliknij, żeby przeczytać pełny opis.Otwornica bimetaliczna do metalu, stali i drewna 68mm Sandflex Bahco 3830-68-VIP
- maksymalna głębokość wiercenia piłą otworową: 38mm
- średnica wiercenia: 68mm (+/- 1,5mm w zależności od obrabianego materiału)
- waga: 220g
| opakowanie: | karton |
| średnica wiercenia: | 68 mm |
| głębokość wiercenia: | 38 mm |