otwornica bimetaliczna do metalu, stali i drewna 65mm Bahco [3830-65-VIP]
Producent:
Kod producenta:3830-65-VIP
Stan magazynowy: 4
| Cena punktowa: | 727 pkt. |
bimetaliczna piła otworowa BAHCO 3830-65-VIP SANDFLEX o średnicy 65mm, maksymalna głębokość wiercenia 38mm.
Kliknij, żeby przeczytać pełny opis.Otwornica bimetaliczna do metalu, stali i drewna 65mm Sandflex Bahco 3830-65-VIP
- maksymalna głębokość wiercenia piłą otworową: 38mm
- średnica wiercenia: 65mm (+/- 1,5mm w zależności od obrabianego materiału)
- waga: 180g
| opakowanie: | karton |
| średnica wiercenia: | 65 mm |
| głębokość wiercenia: | 38 mm |