    3830-65-VIP
72,66zł brutto
59,07zł netto
Dostępność: dostępny
Stan magazynowy: 4
Dostępność: dostępny
Koszt dostawy: od 0,00zł Zobacz wszystkie
Cena punktowa: 727 pkt.
bimetaliczna piła otworowa BAHCO 3830-65-VIP SANDFLEX o średnicy 65mm, maksymalna głębokość wiercenia 38mm.
Kliknij, żeby przeczytać pełny opis.
Otwornica bimetaliczna do metalu, stali i drewna 65mm Sandflex Bahco 3830-65-VIP
  • maksymalna głębokość wiercenia piłą otworową: 38mm
  • średnica wiercenia: 65mm (+/- 1,5mm w zależności od obrabianego materiału)
  • waga: 180g
opakowanie: karton
średnica wiercenia: 65 mm
głębokość wiercenia: 38 mm