    3830-51-VIP
51,99zł brutto
42,27zł netto
Dostępność: dostępny
Stan magazynowy: 5
Dostępność: dostępny
Koszt dostawy: od 0,00zł Zobacz wszystkie
Cena punktowa: 520 pkt.
Bimetaliczna piła otworowa BAHCO 3830-51-VIP SANDFLEX o średnicy 51mm, maksymalna głębokość wiercenia 38mm.
Kliknij, żeby przeczytać pełny opis.
Otwornica bimetaliczna do metalu, stali i drewna 51mm Sandflex Bahco 3830-51-VIP
  • maksymalna głębokość wiercenia piłą otworową: 38mm
  • średnica wiercenia: 51mm (+/- 1,5mm w zależności od obrabianego materiału)
  • waga: 120g
opakowanie: karton
średnica wiercenia: 51 mm
głębokość wiercenia: 38 mm