    3830-48-VIP
53,49zł brutto
43,49zł netto
Dostępność: dostępny
Stan magazynowy: 4
Dostępność: dostępny
Koszt dostawy: od 0,00zł Zobacz wszystkie
Cena punktowa: 535 pkt.
Bimetaliczna piła otworowa BAHCO 3830-48-VIP SANDFLEX o średnicy 48mm, maksymalna głębokość wiercenia 38mm.
Kliknij, żeby przeczytać pełny opis.
Otwornica do metalu, stali i drewna 48mm Sandflex Bahco 3830-48-VIP
  • maksymalna głębokość wiercenia piłą otworową: 38mm
  • średnica wiercenia: 48mm (+/- 1,5mm w zależności od obrabianego materiału)
  • waga: 100g
opakowanie: karton
średnica wiercenia: 48 mm
głębokość wiercenia: 38 mm