otwornica do metalu, stali i drewna 48mm Sandflex Bahco [3830-48-VIP]
Producent:
Kod producenta:3830-48-VIP
Stan magazynowy: 4
| Cena punktowa: | 535 pkt. |
Bimetaliczna piła otworowa BAHCO 3830-48-VIP SANDFLEX o średnicy 48mm, maksymalna głębokość wiercenia 38mm.
Kliknij, żeby przeczytać pełny opis.Otwornica do metalu, stali i drewna 48mm Sandflex Bahco 3830-48-VIP
- maksymalna głębokość wiercenia piłą otworową: 38mm
- średnica wiercenia: 48mm (+/- 1,5mm w zależności od obrabianego materiału)
- waga: 100g
| opakowanie: | karton |
| średnica wiercenia: | 48 mm |
| głębokość wiercenia: | 38 mm |