    3830-43-VIP
48,10zł brutto
39,11zł netto
Dostępność: dostępny
Stan magazynowy: 3
Dostępność: dostępny
Koszt dostawy: od 0,00zł Zobacz wszystkie
Cena punktowa: 481 pkt.
Bimetaliczna piła otworowa BAHCO 3830-43-VIP SANDFLEX o średnicy 43mm, maksymalna głębokość wiercenia 38mm.
Kliknij, żeby przeczytać pełny opis.
Otwornica do metalu, stali i drewna 43mm Sandflex Bahco 3830-43-VIP
  • maksymalna głębokość wiercenia piłą otworową: 38mm
  • średnica wiercenia: 43mm (+/- 1,5mm w zależności od obrabianego materiału)
  • waga: 90g
opakowanie: karton
średnica wiercenia: 43 mm
głębokość wiercenia: 38 mm