otwornica bimetaliczna do metalu, stali i drewna 43mm Bahco [3830-43-VIP]
Producent:
Kod producenta:3830-43-VIP
Stan magazynowy: 3
| Cena punktowa: | 481 pkt. |
Bimetaliczna piła otworowa BAHCO 3830-43-VIP SANDFLEX o średnicy 43mm, maksymalna głębokość wiercenia 38mm.
Kliknij, żeby przeczytać pełny opis.Otwornica do metalu, stali i drewna 43mm Sandflex Bahco 3830-43-VIP
- maksymalna głębokość wiercenia piłą otworową: 38mm
- średnica wiercenia: 43mm (+/- 1,5mm w zależności od obrabianego materiału)
- waga: 90g
| opakowanie: | karton |
| średnica wiercenia: | 43 mm |
| głębokość wiercenia: | 38 mm |