    3830-105-VIP
118,79zł brutto
96,58zł netto
Dostępność: niedostępny - przewidywany termin wysyłki za 10-14 dni roboczych
Koszt dostawy: od 0,00zł Zobacz wszystkie
Cena punktowa: 1188 pkt.
bimetaliczna piła otworowa BAHCO 3830-105-VIP SANDFLEX o średnicy 105mm, maksymalna głębokość wiercenia 38mm.
Kliknij, żeby przeczytać pełny opis.
Otwornica bimetaliczna do metalu, stali i drewna 105mm Sandflex Bahco 3830-105-VIP
  • maksymalna głębokość wiercenia piłą otworową: 38mm
  • średnica wiercenia: 105mm (+/- 1,5mm w zależności od obrabianego materiału)
  • waga: 320g
opakowanie: karton
średnica wiercenia: 105 mm
głębokość wiercenia: 38 mm