    3830-95-VIP
97,99zł brutto
79,67zł netto
Dostępność: dostępny
Stan magazynowy: 2
Dostępność: dostępny
Koszt dostawy: od 0,00zł Zobacz wszystkie
Cena punktowa: 980 pkt.
Bimetaliczna piła otworowa BAHCO 3830-95-VIP SANDFLEX o średnicy 95mm, maksymalna głębokość wiercenia 38mm.
Kliknij, żeby przeczytać pełny opis.
Otwornica bimetaliczna Sandflex Bahco 3830-95-VIP
  • maksymalna głębokość wiercenia piłą otworową: 38mm
  • średnica wiercenia: 95mm (+/- 1,5mm w zależności od obrabianego materiału)
  • waga: 270g
opakowanie: karton
średnica wiercenia: 95 mm
głębokość wiercenia: 38 mm