piła otworowa bimetaliczna 83mm Sandflex Bahco [3830-83-VIP]
Producent:
Kod producenta:3830-83-VIP
Stan magazynowy: 2
| Dostępność: |
dostępny
| Koszt dostawy: | od 0,00zł Zobacz wszystkie |
| Cena punktowa: | 780 pkt. |
Bimetaliczna piła otworowa BAHCO 3830-83-VIP SANDFLEX o średnicy 83mm, maksymalna głębokość wiercenia 38mm.
Kliknij, żeby przeczytać pełny opis.Otwornica bimetaliczna Sandflex Bahco 3830-83-VIP
- korpus piły wykonany jest z odpornej na pękanie elestycznej stali sprężynowej
- zęby o agresywnym kształcie zwiększają szybkość cięcia
- otwory na powierzchniach bocznych piły otworowej ułatwiają usuwanie wywierconego rdzenia
- maksymalna głębokość wiercenia piłą otworową: 38mm
- średnica wiercenia: 83mm (+/- 1,5mm w zależności od obrabianego materiału)
- waga: 260g
Zalecane prędkości obrotowe otwornicy:
- stal: 285 obr/min
- stal narzędziowa i nierdzewna: 145 obr/min
- aluminium: 425 obr/min
- drewno: 2400 obr/min
Wiertło otworowe VIP jest pakowane w kartonowe pudełko.
| opakowanie: | karton |
| średnica wiercenia: | 83 mm |
| głębokość wiercenia: | 38 mm |