    3830-152-VIP
310,38zł brutto
252,34zł netto
Dostępność: dostępny
Stan magazynowy: 1
Dostępność: dostępny
Koszt dostawy: od 0,00zł Zobacz wszystkie
Cena punktowa: 3104 pkt.
bimetaliczna piła otworowa BAHCO 3830-152-VIP SANDFLEX o średnicy 152mm, maksymalna głębokość wiercenia 38mm.
Kliknij, żeby przeczytać pełny opis.
Piła otworowa bimetaliczna Sandflex Bahco 3830-152-VIP
  • maksymalna głębokość wiercenia piłą otworową: 38mm
  • średnica wiercenia: 152mm (+/- 1,5mm w zależności od obrabianego materiału)
  • waga: 610g
opakowanie: karton
średnica wiercenia: 152 mm
głębokość wiercenia: 38 mm