    3830-114-VIP
176,00zł brutto
143,09zł netto
Dostępność: niedostępny - przewidywany termin wysyłki za 10-14 dni roboczych
Koszt dostawy: od 0,00zł Zobacz wszystkie
Cena punktowa: 1760 pkt.
Bimetaliczna piła otworowa BAHCO 3830-114-VIP SANDFLEX o średnicy 114mm, maksymalna głębokość wiercenia 38mm.
Kliknij, żeby przeczytać pełny opis.
Piła otworowa bimetaliczna Sandflex Bahco 3830-114-VIP
  • maksymalna głębokość wiercenia piłą otworową: 38mm
  • średnica wiercenia: 114mm (+/- 1,5mm w zależności od obrabianego materiału)
  • waga: 360g
opakowanie: karton
średnica wiercenia: 114 mm
głębokość wiercenia: 38 mm