    3830-133-VIP
250,39zł brutto
203,57zł netto
Dostępność: dostępny
Stan magazynowy: 1
Dostępność: dostępny
Koszt dostawy: od 0,00zł Zobacz wszystkie
Cena punktowa: 2504 pkt.
bimetaliczna piła otworowa BAHCO 3830-133-VIP SANDFLEX o średnicy 133mm, maksymalna głębokość wiercenia 38mm.
Kliknij, żeby przeczytać pełny opis.
Otwornica bimetaliczna do metalu, stali i drewna 133mm Sandflex Bahco 3830-133-VIP
  • maksymalna głębokość wiercenia piłą otworową: 38mm
  • średnica wiercenia: 133mm (+/- 1,5mm w zależności od obrabianego materiału)
  • waga: 560g
opakowanie: karton
średnica wiercenia: 133 mm
głębokość wiercenia: 38 mm