    3830-127-VIP
214,49zł brutto
174,38zł netto
Dostępność: dostępny
Stan magazynowy: 1
Dostępność: dostępny
Koszt dostawy: od 0,00zł Zobacz wszystkie
Cena punktowa: 2145 pkt.
bimetaliczna piła otworowa BAHCO 3830-127-VIP SANDFLEX o średnicy 127mm, maksymalna głębokość wiercenia 38mm.
Kliknij, żeby przeczytać pełny opis.
Otwornica bimetaliczna do metalu, stali i drewna 127mm Sandflex Bahco 3830-127-VIP
  • maksymalna głębokość wiercenia piłą otworową: 38mm
  • średnica wiercenia: 127mm (+/- 1,5mm w zależności od obrabianego materiału)
  • waga: 520g
opakowanie: karton
średnica wiercenia: 127 mm
głębokość wiercenia: 38 mm