perforowany panel narzędziowy 1800x800mm, Bahco [1495TP18]
-
Producent:
-
Kod producenta:1495TP18
| Karta produktu: |
|
| Dostępność: |
niedostępny - przewidywany termin wysyłki za 10-14 dni roboczych
|
| Koszt dostawy: | od 0,00zł Zobacz wszystkie |
| Cena punktowa: | 9092 pkt. |
Tablica narzędziowa naścienna Bahco 1495TP18, o wymiarach 1800x800 mm.
Perforowany panel z wzmocnioną ramką przeznaczony jest do przechowywania i organizacji narzędzi na ścianie. Oddzielnie dostępne są uchwyty i wieszaki umożliwiające powieszenie różnego rodzaju narzędzi.
Kliknij, żeby przeczytać pełny opis.Perforowany panel narzędziowy 1800x800mm, Bahco [1495TP18]:
- wytrzymały panel narzędziowy ze wzmocnioną ramką,
- metalowy panel posiada oczka o wymiarach 10x10 mm, w których można zamocować haki do powieszenia narzędzi (do dokupienia oddzielnie),
- zamocowanie takiego panelu na ścianie pozwala na uporządkowanie narzędzi przy jednoczesnym zachowaniu ich w zasięgu ręki,
- dostępny jest szeroki asortyment akcesoriów.
PARAMETRY TECHNICZNE PANELU NARZĘDZIOWEGO BAHCO [1495TP18]:
- wymiary (D x S x W): 1800 x 23 x 800 mm,
- waga: 11,2 kg,
- kolor RAL: 2009 (pomarańczowy)
| długość całkowita: | 1800 mm |
| waga kg: | 11,20 kg |
| EAN: | 7314150297016 |
| kraj produkcji: | Hiszpania |
| stan: | nowy |
| produkt wielkogabarytowy: | konsument ponosi bezpośrednie koszty zwrotu produktu wielkogabarytowego (zgodnie z przykładowym cennikiem jednego z przewoźników: dhl.com/pl-pl/home/nasze-dywizje/parcel/dla-ciebie/wysylka/cennik.html) |
| masa z opakowaniem: | 12.600 kg |
| producent: |
Nazwa firmy: SNA Europe ul. ANTIGUA CTRA.ALTUBE, KM 5.5 01196 VITORIA-GASTEIZ, Spain e-mail: info.pl@snaeurope.com |
