papier szlifierski na rzep średnica 125mm, 8 otworów, granulacja 80, DeWalt [DT3103-QZ]
-
Producent:
-
Kod producenta:DT3103-QZ
Stan magazynowy: 6
| Średnia ocena: | 1 5.0000 - oceń |
| Dostępność: |
dostępny
|
| Koszt dostawy: | od 0,00zł Zobacz wszystkie |
| Cena punktowa: | 241 pkt. |
Papiery szlifierskie na rzep o średnicy 125 mm firmy DeWalt o symbolu [DT3103-QZ] , ziarnistość 80, pakowane po 10 szt w opakowaniu.
Tarcze szlifierskie KLETTFIX mają odporną na przegrzanie bazę i powłokę z żywicy ziarna ściernego, która umożliwia bardzo dużą jakość i wydajność szlifowania.
Powłoka ze stearynianu skutecznie redukuje zatykanie się przez kurz powierzchni ściernej, a nylonowo-welurowa powierzchnia zapewnia doskonałe osadzenie tarczy na talerzu szlifierskim.
Kliknij, żeby przeczytać pełny opis.papiery szlifierskie na rzep, średnica 125 mm firmy DeWalt o symbolu [DT3103-QZ]:
- średnica: 125 mm,
- ziarnistość: 80,
- rodzaj mocowania: rzep,
- liczba sztuk w opakowaniu: 10 szt,
- liczba otworów odciągowych: 8 szt.
papier DT3103-QZ służy do szlifowania:
- drewna twarde i miękkie;
- drewno z gwoździami;
- metali nieżelaznych;
- tworzyw sztucznych;
- metalu;
- lakieru i farby;
papier przeznaczony do współpracy ze szlifierkami mimośrodowymi o średnicy stopy 125mm z 8 otworami firm:
DeWalt, AEG, Bosch, Atlas Copco, Festool, Elu, Fein, Hitahi, Kress, Makita, Metabo, Skill.
| liczba sztuk w opakowaniu: | 10 szt. |
| średnica tarczy: | 125 mm |
| rodzaj mocowania: | na rzep |
| opakowanie: | folia |
| przeznaczone do narzędzia: | DWE6427 |
| ziarnistość: | 80 |
| EAN: | 5035048059012 |
| liczba otworów odpylających: | 8 szt. |
| kraj produkcji: | Szwajcaria |
| stan: | nowy |
| masa z opakowaniem: | 0.08 kg |
| długość opakowania: | 15.50 cm |
| szerokość opakowania: | 13.10 cm |
| wysokość opakowania: | 1.00 cm |
| producent: |
Nazwa firmy: Stanley Black & Decker Deutschland GmbH ul. Black & Decker Str. 40 D-65510 Idstein, Germany e-mail: ProductStewardship@sbdinc.com |
Zobacz produkty podobne
-
Bardzo dobrej jakości krążki, nawet po dłuższym używaniu nic szczególnego się nie dzieje, nie rozwarstwiają się, nie strzępią na brzegach i przede wszystkim nie "wypadają" ziarna. Raz założony trzyma się rzepa jak przyklejony, nie przekręca się zbytnio gubiąc otwory odprowadzające pył, są na tyle przyzwoite że nie trzeba się rozglądać za zamiennikami z innych firm i moim zdaniem są w ścisłej czołówce jakościowej.Zalety:Bardzo wolno się niszczą, nie tracą swoich właściwości nawet po długim używaniu, nawet starszych nie wyrzucam.Wady:-
