OUTLET: Kosiarka elektryczna 42cm z uchwytem EasySteer, 1800W Black+Decker [BEMW481ES-OUTLET]
-
Producent:
-
Kod producenta:BEMW481ES-OUTLET
Promocja trwa do wyczerpania zapasów.
Stan magazynowy: 1
| Dostępność: |
dostępny
|
| Koszt dostawy: | od 0,00zł Zobacz wszystkie |
| Cena punktowa: | 6966 pkt. |
OUTLET, TOWAR UŻYWANY - ZOSTAŁ SPRAWDZONY PRZEZ NASZ SERWIS, POSIADA PEŁNĄ GWARANCJE BLACK+DECKER,
Kosiarka elektryczna do trawy Black+Decker [BEMW481ES-OUTLET] zapewnia skuteczne koszenie trawy aż do samej krawędzi trawników, wzdłuż murów i rabat.
Kosiarka wyposażona jest w silnik o mocy 1800 W i nowatorską rękojeść EasySteer do bardzo wygodnego prowadzenia kosiarki.
Szerokość koszenia 42 cm, regulowana wysokość koszenia w zakresie 20 - 70 mm (6 stopni). Przeznaczona do ogrodów o powierzchni do 800-900m2.
Kosiarka BEMW481ES Black+Decker umożliwia ciecie nawet wysokiej i wilgotnej trawy. Dzięki niskoprofilowanej konstrukcji ułatwia koszenie pod rozłożystymi krzewami i różnymi konstrukcjami ogrodowymi.
Kliknij, żeby przeczytać pełny opis.OUTLET, TOWAR UŻYWANY - ZOSTAŁ SPRAWDZONY PRZEZ NASZ SERWIS, POSIADA PEŁNĄ GWARANCJE BLACK+DECKER,
Kosiarka elektryczna 42cm z uchwytem EasySteer Black+Decker [BEMW481ES-OUTLET]
- mocna i kompaktowa kosiarka z silnikiem o mocy 1800W i szerokością koszenia 42 cm,
- posiada nowatorską rękojeść EasySteer do bardzo wygodnego prowadzenia kosiarki wzdłuż muru czy żywopłotu,
- ma napęd E-Drive - wydajny system cięcia z dużym momentem obrotowym – ułatwione koszenie również wysokiej i wilgotnej trawy,
- funkcja EdgeMax - cięcie trawy tuż przy krawędzi trawnika.
- kosiarka przeznaczona jest do stosowania w ogrodach o powierzchni do 800-900 m²,
- nowa konstrukcja ostrza tnącego zapewnia większą wydajność koszenia oraz zwiększa o 80% proces zbierania koszonej trawy,
- pojemność pojemnika na trawę 50 l – pozawala na zebranie więcej trawy i redukuje czas poświęcany na jego opróżnianie,
- posiada intuicyjny wskaźnik zapełnienia pojemnika na trawę – wskazuje kiedy pojemnik jest pełny i należy go opróżnić,
- ma centralne ustawianie wysokości koszenia – szybki wybór wysokości koszenia,
- wyposażona jest w rękojeść na stałe zamocowaną do obudowy pozwalającą na szybkie i komfortowe przenoszenie,
- ma wbudowane mocowanie na przewód zasilający.
Dane techniczne kosiarki Black+Decker [BEMW481ES-OUTLET]
- zasilanie: sieciowe 230V
- szerokość koszenia: 42 cm,
- ostrze tnące kosiarki: N520728,
- moc znamionowa: 1800 W,
- prędkość obrotowa na biegu jałowym: 3500 obr/min,
- system cięcia: rotacyjny / metalowe ostrze,
- pojemność zbiornika na trawę: 50 l,
- typ zbiornika na trawę: sztywny,
- ustawianie wysokości: przednie/tylne osie,
- wysokości koszenia: 20-70 mm,
- Stopnie ustawiania wysokości cięcia: 6,
- uchwyt do przenoszenia: tak,
- ustawianie wysokości rękojeści: nie,
- materiał obudowy: wytrzymałe tworzywo,
| waga kg: | 17,5 kg |
| moc znamionowa: | 1800 W |
| wysokość koszenia: | 20-70 mm |
| napęd: | nie |
| pojemność kosza: | 50 l |
| liczba pozycji koszenia: | 6 |
| szerokość koszenia: | 42 cm |
| obudowa: | polipropylenowa |
| opakowanie: | karton |
| wyrzut do kosza: | tak |
| wyrzut boczny: | nie |
| powierzchnia koszenia: | 800 m² |
| natężenie hałasu: | 93 dB |
| stan: | używany |
| Gwarancja Black+Decker: | 24 miesięczna gwarancja - zakup elektronarzędzi przez klienta indywidualnego (paragon, Faktura na osobę fizyczną). 12 miesięczna gwarancja - zakup elektronarzędzi przez firmę (Faktura VAT). 12 miesięczna gwarancja na narzędzia ręczne. Więcej informacji o gwarancji znajduje się na stronie producenta blackanddecker.pl/wsparcie/gwarancja |
| masa z opakowaniem: | 8433191000 kg |
| Informacje o bezpieczeństwie: | CE |
| producent: |
Nazwa firmy: Stanley Black & Decker Deutschland GmbH ul. Black & Decker Str. 40 D-65510 Idstein, Germany e-mail: ProductStewardship@sbdinc.com tel.: +48221049593 |
