otwornica węglikowa do cegły, gazobetonu, drewna, płytek ceramicznych i włókna szklanego 38mm Bahco [3832-38]
-
Producent:
-
Kod producenta:3832-38
Stan magazynowy: 1
| Karta produktu: |
|
| Dostępność: |
dostępny
|
| Koszt dostawy: | od 0,00zł Zobacz wszystkie |
| Cena punktowa: | 1130 pkt. |
Profesjonalna piła otworowa z zębami z węglika spiekanego BAHCO 3832-38, o średnicy 38mm i głębokości wiercenia 38 mm.
Otwornica przeznaczona jest do wiercenia otworów w różnorodnych materiałach od cegły, pustaka i płytek ceramicznych, poprzez gazobeton, aż po twarde drewno i włókno szklane (obudowy szaf sterowniczych). Dostępne są średnice od od 14 do 152 mm.
Otwornica nie nadaje się do stali. Do wiercenia w metalu polecamy bimetaliczne piły otworowe BAHCO z serii 3830-.
Otwornica węglikowa BAHCO 3832-38:
- otwornica wykonana z wysokowydajnej stali sprężynowej z odpornymi na wysoką temperaturę węglikowymi końcówkami ostrza, co zapewnia najwyższą wydajność cięcia przy zastosowaniu wysokich obrotów,
- węglik spiekany jest znacznie twardszy niż stal szybkotnąca, co sprawia, że doskonale nadaje się do stosowania przy trudnych do cięcia materiałach,
- otwornica węglikowa znakomicie tnie różne materiały, od cegły i płytek ceramicznych, poprzez gazobeton, aż po włókno szklane i twarde drewno,
- nie nadaje się do stali,
- dzięki wysokiej odporności na zużycie otwornice z zębami wykonanymi z węglika spiekanego charakteryzują się zdecydowanie przedłużoną trwałością,
- piła otworowa pasuje do wszystkich elektronarzędzi oraz maszyn stacjonarnych,
- otwory na powierzchniach bocznych ułatwiają usunięcie rdzenia po wierceniu,
- otwornica z podziałką 4 zęby/cal,
- średnica w mm oznacza wymiar nominalny otworu z tolerancją +1.5mm/-0.0mm
Otwornica Bahco 3832-38:
- maksymalna głębokość wiercenia piłą otworową: 38mm ( 1 1/2" ),
- średnica wiercenia: 38mm (+1.5mm/-0.0mm),
- waga: 80g
Do otwornicy można stosować standardowe uchwyty do pił otworowych.
Zdjęcie poglądowe. Wygląd produktu na zdjęciu może odbiegać od rzeczywistości.
| waga: | 85 g |
| opakowanie: | karton |
| przeznaczenie: |
|
| średnica wiercenia: | 38 mm |
| głębokość wiercenia: | 38 mm |
| EAN: | 7311518558048 |
| kraj produkcji: | Białoruś |
| stan: | nowy |
| masa z opakowaniem: | 0.080 kg |
| producent: |
Nazwa firmy: SNA Europe ul. ANTIGUA CTRA.ALTUBE, KM 5.5 01196 VITORIA-GASTEIZ, Spain e-mail: info.pl@snaeurope.com |
