Otwornica diamentowa 102mm do wiercenia na sucho firmy 365 SMART [SM-25-1020].
Ma mocowanie na gwint M14 i przeznaczona jest do pracy ze szlifierką kątową.
Kliknij, żeby przeczytać pełny opis.
Otwornica diamentowa 102mm do wiercenia na sucho szlifierką kątową, gwint M14, 365 SMART [SM-25-1020]:
  • otwornica diamentowa przeznaczona jest do wiercenia na sucho szlifierką kątową z gwintem M14,
  • każda otwornica w części wiercącej ma 10mm nasypu diamentowego,
  • maksymalne zalecane obroty z jakimi może pracować otwornica to 12 000 obr/min,
  • wiertła o średnicach większych od 12 mm mają otwory boczne, które zapewniają chłodzenie i odprowadzanie urobku,
Parametry techniczne otwornicy diamentowej 365 SMART [SM-25-1020]:
  • średnica wiertła: 102 mm,
  • mocowanie: gwint M14,
  • maksymalna prędkość wiercenia: 12000 obr/min,
  • wysokość nasypu diamentowego: 10 mm,
  • opakowanie: blister.
typ mocowania : gwint M14
średnica wiertła: 102 mm
długość części roboczej: 10 mm