    3830-79-VIP
76,98zł brutto
62,59zł netto
Dostępność: dostępny
Stan magazynowy: 3
Dostępność: dostępny
Koszt dostawy: od 0,00zł Zobacz wszystkie
Cena punktowa: 770 pkt.
bimetaliczna piła otworowa BAHCO 3830-79-VIP SANDFLEX o średnicy 79mm, maksymalna głębokość wiercenia 38mm.
Kliknij, żeby przeczytać pełny opis.
Otwornica bimetaliczna do metalu, stali i drewna 79mm Sandflex Bahco 3830-79-VIP
  • korpus piły wykonany jest z odpornej na pękanie elestycznej stali sprężynowej
  • zęby o agresywnym kształcie zwiększają szybkość cięcia
  • otwory na powierzchniach bocznych piły otworowej ułatwiają usuwanie wywierconego rdzenia
  • maksymalna głębokość wiercenia piłą otworową: 38mm
  • średnica wiercenia: 79mm (+/- 1,5mm w zależności od obrabianego materiału)
  • waga: 260g
opakowanie: karton
średnica wiercenia: 79 mm
głębokość wiercenia: 38 mm