    3830-67-VIP
73,34zł brutto
59,63zł netto
Cena punktowa: 733 pkt.
bimetaliczna piła otworowa BAHCO 3830-67-VIP SANDFLEX o średnicy 67mm, maksymalna głębokość wiercenia 38mm.
Kliknij, żeby przeczytać pełny opis.
Otwornica bimetaliczna do metalu, stali i drewna 67mm Sandflex Bahco 3830-67-VIP
  • maksymalna głębokość wiercenia piłą otworową: 38mm
  • średnica wiercenia: 67mm (+/- 1,5mm w zależności od obrabianego materiału)
  • waga: 200g
opakowanie: karton
średnica wiercenia: 67 mm
głębokość wiercenia: 38 mm