    3830-57-VIP
67,66zł brutto
55,01zł netto
Dostępność: dostępny
Stan magazynowy: 3
Dostępność: dostępny
Koszt dostawy: od 0,00zł Zobacz wszystkie
Cena punktowa: 677 pkt.
bimetaliczna piła otworowa BAHCO 3830-57-VIP SANDFLEX o średnicy 57mm, maksymalna głębokość wiercenia 38mm.
Kliknij, żeby przeczytać pełny opis.
Otwornica bimetaliczna do metalu, stali i drewna 57mm Sandflex Bahco 3830-57-VIP
  • maksymalna głębokość wiercenia piłą otworową: 38mm
  • średnica wiercenia: 57mm (+/- 1,5mm w zależności od obrabianego materiału)
  • waga: 140g
opakowanie: karton
średnica wiercenia: 57 mm
głębokość wiercenia: 38 mm