    3830-27-VIP
39,98zł brutto
32,50zł netto
Dostępność: dostępny
Stan magazynowy: 2
Dostępność: dostępny
Koszt dostawy: od 0,00zł Zobacz wszystkie
Cena punktowa: 400 pkt.
Bimetaliczna piła otworowa BAHCO 3830-27-VIP SANDFLEX o średnicy 27mm, maksymalna głębokość wiercenia 38mm.
Kliknij, żeby przeczytać pełny opis.
Otwornica bimetal do metalu, stali i drewna 27mm Sandflex Bahco 3830-27-VIP
  • maksymalna głębokość wiercenia piłą otworową: 38mm
  • średnica wiercenia: 27mm (+/- 1,5mm w zależności od obrabianego materiału)
  • waga: 70g
opakowanie: karton
średnica wiercenia: 27 mm
głębokość wiercenia: 38 mm