otwornica bimetaliczna do metalu, stali i drewna 25mm Bahco [3830-25-VIP]
Producent:
Kod producenta:3830-25-VIP
Stan magazynowy: 4
| Cena punktowa: | 390 pkt. |
Bimetaliczna piła otworowa BAHCO 3830-25-VIP SANDFLEX o średnicy 25mm, maksymalna głębokość wiercenia 38mm.
Kliknij, żeby przeczytać pełny opis.
Otwornica bimetal do metalu, stali i drewna 25mm Sandflex Bahco 3830-25-VIP
- maksymalna głębokość wiercenia piłą otworową: 38mm
- średnica wiercenia: 25mm (+/- 1,5mm w zależności od obrabianego materiału)
- waga: 55g
| opakowanie: | karton |
| średnica wiercenia: | 25 mm |
| głębokość wiercenia: | 38 mm |