    3830-24-VIP
42,44zł brutto
34,50zł netto
Dostępność: dostępny
Stan magazynowy: 9
Dostępność: dostępny
Koszt dostawy: od 0,00zł Zobacz wszystkie
Cena punktowa: 424 pkt.
Bimetaliczna piła otworowa BAHCO 3830-24-VIP SANDFLEX o średnicy 24mm, maksymalna głębokość wiercenia 38mm.
Kliknij, żeby przeczytać pełny opis.
Otwornica bimetal do metalu, stali i drewna 24mm Sandflex Bahco 3830-24-VIP
  • maksymalna głębokość wiercenia piłą otworową: 38mm
  • średnica wiercenia: 24mm (+/- 1,5mm w zależności od obrabianego materiału)
  • waga: 55g
opakowanie: karton
średnica wiercenia: 24 mm
głębokość wiercenia: 38 mm