otwornica bimetaliczna do metalu, stali i drewna 21mm Sandflex Bahco [3830-21-VIP]
Producent:
Kod producenta:3830-21-VIP
Stan magazynowy: 4
| Cena punktowa: | 360 pkt. |
Bimetaliczna piła otworowa BAHCO 3830-21-VIP SANDFLEX o średnicy 21mm, maksymalna głębokość wiercenia 38mm.
Kliknij, żeby przeczytać pełny opis.Otwornica bimetal do metalu, stali i drewna 21mm Sandflex Bahco 3830-21-VIP
- maksymalna głębokość wiercenia piłą otworową: 38mm
- średnica wiercenia: 21mm (+/- 1,5mm w zależności od obrabianego materiału)
- waga: 40g
| opakowanie: | karton |
| średnica wiercenia: | 21 mm |
| głębokość wiercenia: | 38 mm |