    3830-17-VIP
38,34zł brutto
31,17zł netto
Dostępność: dostępny
Stan magazynowy: 5
Dostępność: dostępny
Koszt dostawy: od 0,00zł Zobacz wszystkie
Cena punktowa: 383 pkt.
Bimetaliczna piła otworowa BAHCO 3830-17-VIP SANDFLEX o średnicy 17mm, maksymalna głębokość wiercenia 38mm.
Kliknij, żeby przeczytać pełny opis.
Otwornica bimetaliczna do metalu, stali i drewna 17mm Sandflex Bahco 3830-17-VIP
  • korpus otwornicy wykonany jest z odpornej na pękanie elestycznej stali sprężynowej
  • zęby o agresywnym kształcie zwiększają szybkość cięcia
  • otwory na powierzchniach bocznych piły otworowej ułatwiają usuwanie wywierconego rdzenia
  • maksymalna głębokość wiercenia piłą otworową: 38mm
  • średnica wiercenia: 17mm (+/- 1,5mm w zależności od obrabianego materiału)
  • waga: 30g
  • drewno: 2400 obr/min
Wiertło otworowe VIP jest pakowane w kartonowe pudełko.
opakowanie: karton
średnica wiercenia: 17 mm
głębokość wiercenia: 38 mm