otwarta torba narzędziowa z rączką i paskiem na ramię, Bahco [3100TB]
-
Producent:
-
Kod producenta:3100TB
| Dostępność: |
niedostępny - przewidywany termin wysyłki za 10-14 dni roboczych
|
| Koszt dostawy: | od 0,00zł Zobacz wszystkie |
| Cena punktowa: | 3483 pkt. |
Otwarta torba narzędziowa firmy Bahco [3100TB] z rączką aluminiową i ergonomicznym paskiem na ramię.
Torba posiada wewnętrzne i zewnętrzne kieszenie na narzędzia oraz mocne, wodoodporne dno wykonane z tworzywa PP, które zabezpiecza przed wilgotnym podłożem.
Wykonana została z mocnego materiału Denier.
otwarta torba narzędziowa z rączką i paskiem na ramię, Bahco [3100TB]:
- otwarta torba firmy BAHCO wyposażona w 10 wewnętrznych i 11 zewnętrznych kieszeni jest idealna do przechowywania i transportu narzędzi i akcesoriów,
- wykonana została z mocnego materiału 600x600 Denier,
- posiada pasek na ramię i ergonomiczny, uchwyt dla komfortu przenoszenia,
- wyposażona jest w pętle na narzędzia do wygodnej organizacji i do przechowywania małych i większych narzędzi,
- przegrody wewnętrzne do wkrętaków, szczypiec i innych małych narzędzi,
- ma zintegrowany, metalowy uchwyt na taśmę mierniczą i poziomicę,
- sztywna, wytrzymała wodoodporna plastikowa podstawa chroni zawartość przed brudem i wilgocią,
parametry torby Bahco [3100TB]:
- typ torby: otwarta
- pasek na ramię: tak
- maksymalny udźwig: 21,5 kg
- waga torby: 2,89 kg,
- wymiary: 485 x 240 x 345 mm,
- dno torby: polipropylen PP,
Torba nie posiada narzędzi na wyposażeniu.
| waga kg: | 2,89 kg |
| na wyposażeniu: | pasek na ramię |
| wymiary: | 485x240x345 mm |
| EAN: | 7314150125364 |
| kraj produkcji: | Chiny |
| stan: | nowy |
| maksymalny udźwig: | 21,5 kg |
| masa z opakowaniem: | 2.520 kg |
| producent: |
Nazwa firmy: SNA Europe ul. ANTIGUA CTRA.ALTUBE, KM 5.5 01196 VITORIA-GASTEIZ, Spain e-mail: info.pl@snaeurope.com |
