otwarta torba narzędziowa z rączką i paskiem na ramię 19", Bahco [4750FB1-19A]
-
Producent:
-
Kod producenta:4750FB1-19A
| Dostępność: |
niedostępny - przewidywany termin wysyłki za 10-14 dni roboczych
|
| Koszt dostawy: | od 0,00zł Zobacz wszystkie |
| Cena punktowa: | 3000 pkt. |
Otwarta torba narzędziowa firmy Bahco [4750FB1-19A] z rączką aluminiową i ergonomicznym paskiem na ramię.
Torba posiada wewnętrzne i zewnętrzne kieszenie na narzędzia oraz mocne, wodoodporne dno wykonane z tworzywa PP, które zabezpiecza przed wilgotnym podłożem.
Wyposażona jest także w specjalną kieszeń na piłę ręczną, w metalowy zaczep na taśmę mierniczą i zamykaną kieszeń na telefon.
Wykonana została z mocnego materiału Denier.
otwarta torba narzędziowa z rączką i paskiem na ramię 19", Bahco [4750FB1-19A]:
- otwarta torba 19" z uchwytem aluminiowym firmy BAHCO jest idealna do przechowywania i transportu narzędzi i akcesoriów,
- wykonana została z mocnego materiału 600 i 1680 Denier,
- posiada pasek na ramię i miękki uchwyt wykonany z materiału gumowego zapewniający dobry chwyt oraz izolację od zimna,
- torba wyposażona jest w pętle na narzędzia do wygodnej organizacji i do przechowywania małych i większych narzędzi,
- przegrody wewnętrzne do wkrętaków, szczypiec i innych małych narzędzi,
- ma zintegrowany, metalowy uchwyt na taśmę mierniczą, zamykaną kieszeń na telefon, specjalna kieszeń na piłę ręczną i zewnętrzne taśmy do mocowania poziomicy,
- sztywna, wytrzymała wodoodporna plastikowa podstawa z polipropylenu, która chroni zawartość przed brudem, wilgocią i jest łatwa w utrzymaniu czystości,
parametry torby Bahco [4750FB1-19A]:
- typ torby: otwarta
- pasek na ramię: tak
- maksymalny udźwig: 25 kg
- waga torby: 2,53 kg,
- wymiary: 485 x 240 x 345 mm,
- dno torby: polipropylen PP,
Torba nie posiada narzędzi na wyposażeniu.
| waga kg: | 2,53 kg |
| na wyposażeniu: | pasek na ramię |
| wymiary: | 470x230x355 mm |
| EAN: | 7314150277612 |
| kraj produkcji: | Chiny |
| stan: | nowy |
| maksymalny udźwig: | 25 kg |
| masa z opakowaniem: | 3.279 kg |
| producent: |
Nazwa firmy: SNA Europe ul. ANTIGUA CTRA.ALTUBE, KM 5.5 01196 VITORIA-GASTEIZ, Spain e-mail: info.pl@snaeurope.com |
