otwarta torba narzędziowa dla elektryków, Bahco [4750FB3-12] z paskiem na ramię
-
Producent:
-
Kod producenta:4750FB3-12
| Dostępność: |
niedostępny - przewidywany termin wysyłki za 10-14 dni roboczych
|
| Koszt dostawy: | od 0,00zł Zobacz wszystkie |
| Cena punktowa: | 3032 pkt. |
Duża, otwarta torba narzędziowa dla elektryków, Bahco [4750FB3-12] z ergonomicznym paskiem na ramię.
Torba posiada wewnętrzne i zewnętrzne kieszenie na narzędzia oraz mocne, wodoodporne dno wykonane z tworzywa, które zabezpiecza przed wilgotnym podłożem.
Wykonana została z mocnego materiału Denier.
otwarta torba narzędziowa dla elektryków, Bahco [4750FB3-12]:
- torba specjalnie zaprojektowana na narzędzia dla elektryków,
- miękki organizer narzędziowy Bahco posiada wiele warstw i kieszeni zapewniających znakomitą organizację i łatwy dostęp do narzędzi,
- wyposażona w sztywną, wodoodporną podstawę z tworzywa sztucznego PP, która chroni jej zawartość przed brudem i wilgocią,
- organizer ma zintegrowany uchwyt na miarę zwijaną, na telefon komórkowy co umożliwia szybki do niej dostęp,
- powleczone tworzywem PVC zamki ułatwiające otwieranie nawet w rękawicach
- pasek na ramię i uchwyt do przenoszenia zapewniają wygodę i łatwość transportu,
- torba w dolnej części wyposażona jest w ukryte pudełka z tworzywa,
- trwała konstrukcja wykonana z połączonych tkanin 600 i 1680 Denier, które zapewniają odporność na zużycie
- maksymalny udźwig: 20 kg
- wymiary torby narzędziowej: 28,5cm x 19cm x 28,5cm
Torba nie posiada narzędzi na wyposażeniu.
| wymiary: | 285 x 190 x 285 mm |
| EAN: | 7314150277667 |
| kraj produkcji: | Chiny |
| stan: | nowy |
| maksymalny udźwig: | 20 kg |
| masa z opakowaniem: | 2.255 kg |
| producent: |
Nazwa firmy: SNA Europe ul. ANTIGUA CTRA.ALTUBE, KM 5.5 01196 VITORIA-GASTEIZ, Spain e-mail: info.pl@snaeurope.com |
