ostrze wymienne do sekatora BCL25IB Bahco [BCL2504]
-
Producent:
-
Kod producenta:BCL2504
| Karta produktu: |
|
| Dostępność: |
niedostępny - przewidywany termin wysyłki za 10-14 dni roboczych
|
| Koszt dostawy: | od 0,00zł Zobacz wszystkie |
| Cena punktowa: | 1342 pkt. |
Ostrze zapasowe do sekatora BCL25IB Bahco BCL2504], wyprodukowane z wysokiej jakości stali, przeznaczone do sekatora akumulatorowego Bahco BCL25IB.
Ostrze wymienne do sekatora BCL25IB Bahco [BCL2504]:
- ostrze precyzyjnie szlifowane aby zapewnić czyste cięcie,
- hartowane i chromowane, aby zapewnić większa wytrzymałość i wydajność,
- przeznaczone do współpracy z sekatorem akumulatorowym Bahco BCL25IB.
PARAMETRY TECHNICZNE OSTRZA DO SEKATORA BCL25IB BAHCO [BCL2504]:
- wymiary (D x S x W): 6 x 42 x 91 mm,
- waga: 62 g
| waga: | 62 g |
| przeznaczone do narzędzia: | BCL25IB |
| EAN: | 7314150497584 |
| kraj produkcji: | Chiny |
| stan: | nowy |
| masa z opakowaniem: | 0.048 kg |
| długość opakowania: | 9.1 cm |
| szerokość opakowania: | 4.2 cm |
| wysokość opakowania: | 0.6 cm |
| producent: |
Nazwa firmy: SNA Europe ul. ANTIGUA CTRA.ALTUBE, KM 5.5 01196 VITORIA-GASTEIZ, Spain e-mail: info.pl@snaeurope.com |
